Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// PROGRAM BEZPIECZNA GMINA

Eksperci

Nasi eksperci są wysoce wykwalifikowanymi profesjonalistami, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie zwiększania efektywności energetycznej oraz dostępnych dofinansowań. Są specjalistami w analizowaniu, ocenie i optymalizacji zużycia energii. Doskonale znają obowiązujące przepisy i normy dotyczące efektywności energetycznej oraz rozumieją specyfikę branżowych wyzwań. Dzięki temu są w stanie identyfikować obszary, w których można wprowadzić zmiany mające na celu oszczędność energii i redukcję kosztów.

 

Firma Soltimus została założona przez inżynierów – absolwentów Politechniki Warszawskiej o specjalizacji Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja oraz Konstrukcje Betonowe. Od kilkunastu lat zajmujemy się budownictwem energooszczędnym oraz odnawialnymi źródłami energii.

Oferujemy energooszczędne instalacje w zakresie ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji i klimatyzacji budynków. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Naszym celem jest osiągnięcie jak najniższych kosztów związanych z utrzymaniem budynku (ogrzewanie, klimatyzowanie, energia elektryczna). W naszej ofercie znajdziecie pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, klimatyzację, wentylację z odzyskiem ciepła (rekuperację).

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży HVAC pozwoliło nam wyselekcjonować produkty i rozwiązania, aby wykonana przez nas instalacja charakteryzowała się długą i bezawaryjną pracą oraz wysoką efektywnością energetyczną.

Koncentrujemy się przede wszystkim na korzyściach naszych klientów!